077-211-0313

בחירת נעליים לחתונה

נעלי החתן הן עוד חלק שאינו זוכה לתשומת הלב הראויה בעת ההכנות לחתונה, למרות שהשפעתם על המראה וההרגשה של הגבר ביום החשוב גדולה מאוד. נעליים אופנתיות ומסוגננות יכולות לשדרג משמעותית את המראה כולו, בעוד שנעליים לא נוחות יכולות להפוך את הערב כולו לעונש. הנעליים משפיעות לא רק על מצב הרוח, ההרגשה הפיזית והמראה, אלא גם על היציבה. נעליים נוחות ואיכותיות יתנו לך הרגשה של ביטחון גם בזמן החופה וגם בריקודים. הנעליים הן גם ההזדמנות של החתן לשלב במראה המסורתי, הרשמי והמחוייט מעט מטעמו האישי והסטייל הייחודי לו. נעליים אלגנטיות מגיעות במגוון של סגנונות וצבעים שאפשר לשחק איתם ליצירת המראה המושלם.

אם כך, מה חשוב להביא בחשבון בעת בחירת נעליים לחתונה? נוחות היא הפרמטר החשוב ביותר. גם מראה הנעל המרשימה ביותר בעולם יתגמד אל מול הסבל שבנעילת נעליים מכאיבות או חורקות במשך שעות. איכות הנעליים תלויה במגוון גורמים החל מחומרי הגלם וכלה בעיצוב ובמידה. אין דרך טובה יותר לבחור את הנעליים הנוחות עבורך מאשר למדוד אותן ולהתהלך בהן במשך זמן מה. אל תתבייש! היעזר במוכרים המנוסים ודאג להסביר להם את כל הדרישות והצרכים שלך. נסה את כל הנעליים שעשויות למצוא חן בעיניך, נסה אותן במידות שונות ועם הגרביים הנכונות. תרגיש חופשי ללכת בהן רבע שעה לפחות. מרבע שעה של הליכה בנעליים תקבל את הרושם הנכון לגבי הנוחות שלהן.

רצוי להשתמש בכף נעליים בעת הנעילה על מנת למנוע בלאי מוקדם של העקב. ישנן משחות מיוחדות השומרות על הנעליים ולקראת האירוע כדאי להבריק את הנעליים באמצעות מטלית יבשה ומשחה מתאימה.

טיפ נוסף: מעט טלק לפני האירוע עצמו יוסיף המון לנוחות! מבין כל פריטי הלבוש של החתן, נעליים הן ההשקעה הטובה ביותר במלתחה, שכן אפשר לנעול אותן למגוון אירועים נוספים ועם תלבושות אחרות. נעל איכותית תשרת אותך גם בעתיד.

סגנון וצבע הנעליים נתון לבחירה אישית. חשוב להבין אם אתה רוצה שהנעליים יבלטו במראה הכולל או יתמזגו לתוכו. מומלץ לקרוא על טרנדים חמים בהנעלת גברים באינטרנט ולתת למוכרים המנוסים בחנות הזדמנות להמליץ על אפשרויות מעניינות. רצוי להתאים את צבע הנעליים לחגורה ולסגנון הכללי של התלבושת כולה.

בכל מקרה, כדאי לבוא בראש פתוח – נעליים נראות שונה מאוד על המדף ועל הרגליים. לפעמים תופתע מאיך שנעליים ייחודיות יראו כחלק מהתלבושת השלמה.