077-211-0313

חליפות חתן 2021

יום החתונה הוא אחד מימיו החשובים בחייו של כל גבר לכן, בחירת חליפת חתן נכונה חשובה מאוד למראה ביום זה. בחירת חליפה מתאימה מצריכה הבנייה של מספר פרמטרים המתבצעים בעזרת סטייליסט מתוך היכרות ראשונית עם החתן, הבנה של אופי החתונה, התחשבות בשמלת הכלה וכו’. חשוב מאוד לבחור את החליפה תוך התייעצות עם אנשי מקצוע מתחום האפנה מתוך הבנה כי זיכרונות מיום זה ילוו אתכם לשנים ארוכות.

בבית האפנה סולי-מן השוכן בעיר נהריה שבצפון, אנו דואגים להתאים לחתן את החליפה המתאימה ביותר לאישיות שלו באמצעות סטיילינג אישי, תוך כדי הקפדה על שירות איכותי וליווי צמוד מיום ההגעה ועד ליום האירוע. בסולי-מן תוכלו למצוא חליפות חתן ייחודיות של מעצבים מובילים באיכות גבוהה ובמחירים ללא תחרות.

הניסיון הגדול בהתאמת חליפות חתן והדאגה בבית האופנה לכל פרט ופרט, כולל ליווי ביום האירוע עצמו מדידות אחרונות, התאמת אביזרים נלווים, הם בראש מעייננו מתוך הבנה כי אין הזדמנות שנייה להשארת רושם בחתונה.

למחפשים חליפות חתן בנהריה או בצפון הארץ, סולי-מן הוא בית האופנה מהמובילים בצפון, המתמחה בהלבשת חליפות לחתנים, תוכלו לגלות את מיטב בגדי ההלבשה ובתוך כך: חליפות, נעלי מעצבים ואביזרים הנלווים לאירועים מיוחדים.

מזל טוב!

לתאום פגישה מלאו טופס

ללא עלות וללא התחייבות

נשמח להפגש!